Kurumsal

image
Consept Lojistik Ulus.Nak. Dış Tic. Ltd.Sti; denizyolu , karayolu , havayolu , açık yük , özel ekipman yüklemeleri ve tren taşımalarında hizmet vermek üzere 2003 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Kuruluş amacımız yerel ve uluslararası pazarda güçlü varlığı ile değerli müşterilerine yüksek kalite ile hizmet sunmaktır.Consept Uluslararası Nakliyat Lojistik isminin gereği olarak bütün müşterilerine daha hızlı, daha etkin ve daha deneyimli kadrosuyla verimli olabilmek için hareket etmektedir. Şirket politikamız ; değerli müşterilerimiz ve dünya çapında ortakları için günden güne değişen uluslararası nakliye piyasasında maliyetleri en iyi seviyeye getirerek ve zamanı en doğru şekilde kullanarak ürün ve emta odaklı taşımacılık ve lojistik şirketi olmayı ilke edinmiştir.

Consept Lojistik Ulus.Nak. Dış Tic. Ltd.Sti

Kalite ile anılan şirket olmayı hedefliyoruz

Uluslararası lojistik ve taşımacılık konusunda başarı sağlayabilmek için , doğru insanları bir araya getirmek , doğru argümanlarla ulaşım ağını oluşturmak Consept Nakliyat Lojistik lider bir sağlayıcı olarak kalifiyeli personelden oluşan ekibiyle global lojistik sürecini optimum şekilde yöneterek bir yükün müşterilerimizin kapısından ithalatçının kapısına kadar teslimini (door to door) gerçekleştirmektir. Consept Nakliyat Lojistik tüm dünya ülkelerine full ve parsiyel konteyner taşımacılığının yanısıra özel ekipman (fr) ve breakbulk ve açık yük gemi yüklemeleri yaparak her türlü taşıma servisi vermektedir.

Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil

Devamı...

Bilinçli ve İstekli Çalışırız

Öğrenme ve Gelişim

Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak.

Güçlü ve Hızlı

Müşteriye en hızlı ve ucuz ve en hızlı şekilde nakliye ve dağıtım imkanlarını sunmak,

Gelişmiş Olmak

Sektöründe lider, güvenilir olmayı, uzun vadede istikrarlı büyümeyi gerçekleştiren taşımacılığında aranan marka olmak.

Kaliteli Güvenilir

Ekonomik karlılıklarını artıran, programlı taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak

Firmamız tüm dünya ülkelerinde açık konteyner içinde konsolidasyon ağı ile her cuma Haydarpaşa ve Ambarlı Limanlarında saha içinde yükleme yapmaktadır. Tüm dünya ülkelerinden acente ağı sayesinde aynı limanlarda parsiyel konteynerı karşılamaktadır.

Devamı...

Hizmet Çeşitlerimiz

Consept Nakliyat Lojistik dünyanın tüm büyük limanlarına ve limanlarından full konteyner taşımacılığını line'larla yapılan özel sözleşme oranları sayesinde herhangi bir hedefe haftalık seferler sunmaktadır.

Devamı...

Firmamız full kamyon , parsiyel ve ağır tonaj araçları ile servis vermektedir. Consept Nakliyat Lojistik değerli müşterilerine fayda sağlayabilmek için bu alanda da geçmiş bir servis sağlayıcısıdır.

Devamı...

Dünyanın her yerinden / her yerine havalimanı ve kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Amacımız alıcıların daha hızlı termin ve isteklerinin en optimum şekilde sağlanmasıdır.

Devamı...