Hizmetlerimiz

Denizyolu Taşımacılığı

Kaliteli Güvenilir | 2015

1-) FCL (FULL CONTAINER LOAD) SERVICES ; Consept Nakliyat Lojistik dünyanın tüm büyük limanlarına ve limanlarından full konteyner taşımacılığını line'larla yapılan özel sözleşme oranları sayesinde herhangi bir hedefe haftalık seferler sunmaktadır. 2-) LCL (LESS THAN CONTAINER LOAD) SERVICES ; Firmamız tüm dünya ülkelerinde açık konteyner içinde konsolidasyon ağı ile her cuma Haydarpaşa ve Ambarlı Limanlarında saha içinde yükleme yapmaktadır. Tüm dünya ülkelerinden acente ağı sayesinde aynı limanlarda parsiyel konteynerı karşılamaktadır.

Devamı...

Karayolu Taşımacılığı

Kaliteli Güvenilir | 2015

Firmamız full kamyon , parsiyel ve ağır tonaj araçları ile servis vermektedir. Consept Nakliyat Lojistik değerli müşterilerine fayda sağlayabilmek için bu alanda da geçmiş bir servis sağlayıcısıdır. Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen acentaları ile yaptığı anlaşmalar sayesinde ithalat ve ihracatta tüm avrupa ve ortadoğu ülkelerinde parsiyel ve komple tır sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Avrupa ve ortadoğu ülkelerine her hafta cuma günleri çıkış sağlayabilmektedir. Firmamızın lider lojistik sağlayıcı olarak görevlerinden biride alternatif çözümler geliştirmektir. Bu doğrultuda karayolu ile en hızlı şekilde ürünleri ulaştırabileceğimiz karayolu alternatiflerini değerli müşterilerimize sunmaktayız

Devamı...

Havayolu Taşımacılığı

Kaliteli Güvenilir | 2015

Dünyanın her yerinden / her yerine havalimanı ve kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Amacımız alıcıların daha hızlı termin ve isteklerinin en optimum şekilde sağlanmasıdır. Havayolu şirketleriyle yaptığımız özel kontratlar sayesinde kaliteli hizmet ve ekonomik çözümlerle havayolunda da değerli müşterilimize avantajlı olanaklar sunmaktayız.

Devamı...